Jestem absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia słowiańska. Pasję do nauki o językach i słowach połączyłam z miłością do pracy z dziećmi i ukończyłam studia podyplomowe z logopedii oraz z neurologopedii. Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas praktyk w poradniach psychologiczno-pedagogicznych i w szkole specjalnej, kilkuletniej pracy w szkole i przedszkolu jako nauczyciel i logopeda. Zajmuje się przede wszystkim zaburzeniami miofunkcjonalnymi , terapią wad wymowy, terapią opóźnionego rozwoju mowy, terapią dzieci z autyzmem. Na dzieci patrzę holistycznie, żyjąc w przeświadczeniu, że wszystko jest ze sobą połączone i jedno wynika z drugiego. Bardzo ważne jest dla mnie poszerzanie wiedzy oraz współpraca z innymi specjalistami.